PŁATNOŚCI, DOSTAWA, GWARANCJA

OPŁATA

W naszym sklepie dostępna jest opcja rozliczenia bezgotówkowego.

Niniejszy sposób rozliczenia umożliwia opłacić towar na podstawie rachunku wystawionego z góry i przekazanego przez menedżera.

Uwaga!!! Bardzo prosimy o uwagę pod czas złożenia zamówienia!!! Zestaw standardowy nie obejmuje siedzenia, a szereg modeli STREAM i SPORT w zestawie nie przewiduje wioseł (patrz zestaw załączany do każdego modelu towaru).

DOSTAWA

Dostawa towaru realizowana jest w okresie 30 roboczych dni od dnia uiszczenia zaliczki w wysokości 100%. O ile firma BOATHOUSE nie dotrzyma ustalonego terminu, menedżer firmy poinformuje Kupującego o przewidywanej dacie dostawy towaru.

Dostawa towaru realizowana jest przez agencję kurierską usytuowanej w pobliżu miejscowości wskazanej w zamówieniu lub w sposób wskazany przez Kupującego (Klienta) z poinformowaniem o powyższym drogą elektroniczną lub innym sposobem. Firma BOATHOUSE zastrzega za sobą prawo do wyboru agencji kurierskiej. Menedżer firmy BOATHOUSE poinformuje Klienta o wybranej agencji kurierskiej i punkcie odbioru zamówionego towaru z podaniem adresu. Klient samodzielnie odbiera towar w punkcie agencji kurierskiej, o ile nie została uzgodniona dostawa towaru pod podanym adresem (prawo do podjęcia decyzji przysługuje Firmie BOATHOUSE).

Zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji o innych sposobach opłaty i dostawy towaru może Państwo w kontakcie z menedżerem Firmy.

Dostawa towaru do najbliższej miejscowości Klienta lub dostawa towaru pod podanym przez Klienta adresem realizowana jest bezpłatnie.

GWARANCJE

Firma BOATHOUSE udziela gwarancji na łódki nadmuchiwane BOATHOUSE na okres 3 lat, natomiast na wypożyczone łódki nadmuchiwane BOATHOUSE lub użytkowane przez organizacje handlowe – 1 rok.

Okres użytkowania łódek nadmuchiwanych produkcji BOATHOUSE jest praktycznie nieograniczony pod warunkiem przestrzegania przepisów przedstawionych w instrukcji użytkownika. Firma BOATHOUSE świadczy usługi serwisowe w okresie gwarancyjnym i post-gwarancyjnym. Zatem zapewnia to jakość i długotrwałość towaru.